Oficiální stránky volnočasového spolku VČAS - Volný Čas A Sranda
Letní tábor pro děti 2021

Letní tábor pro děti 2021

Tentokrát zvedneme kotvy a poplujeme po světových mořích a oceánech vstříc novým dobrodužstvím

Děkujeme za Váš zájem. S ohledem na naplnění kapacity tábora registrujeme nové uchazeče pouze jako náhradníky.

Již po několikáté jedeme do rekreačního střediska v Bílém Potoce pod Smrkem. Tento krásný areál, obklopen přírodou, nám nabízí kvalitní zázemí pro strávení dvou prázdninových týdnů. Děti jsou ubytované v dřevěných chatičkách. K dispozici máme sociální zázemí, sprchy s teplou vodou, velkou jídelnu a několik venkovních hřišť.

Na našem táboře nechybí celotáborová hra, která nás provází během celého pobytu.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému dítěti. Jsme si vědomi toho, že nám každý rodič svěřuje svůj největší poklad. V každém oddíle budujeme týmového ducha, snažíme se vést děti ke spolupráci, toleranci, zodpovědnosti, demokracii ve skupině a řešení problémů smírčí cestou. Pomocí volnočasových aktivit u dětí rozvíjíme hlavně komunikační, pohybové a sociální dovednosti. 

Program tábora připravujeme tak, aby byl pro děti zábavný i něčím naučný. Nesmíme opomenout, že celý tábor probíhá v PŘÍRODĚ, která nás učí poznávat své zákonitosti a my děti učíme přírodu kolem nás chránit a uctívat.

Letní tábory jsou doménou našeho spolku, které organizujeme desítky let. Snažíme se dětem nabídnout tu nejlepší péči, program i chutné a kvalitní jídlo.

Tato „práce“ nás baví – zřejmě proto, že jsme na táborech vyrostli a neopustila nás chuť po dobrodružství ani v dospělosti.

Za VČAS z.s.

Jířa, Maki a Margot

Online přihláška